Naudas drošība

Naudas drošība

Lai banka varētu nodrošināt jūsu datu konfidencialitāti, vienmēr ievērojiet piesardzību un visu informāciju, kas saistīta ar jūsu bankas kontiem, izmantotajiem produktiem un pakalpojumiem, autentifikācijas un autorizācijas līdzekļiem, tajā skaitā lietotājvārdu, parolēm, personīgajiem identifikācijas numuriem (PIN) u.c., glabājiet drošā un citām personām nepieejamā vietā.

Lasīt vairāk

Naudas drošības kampaņa INTERNETĀ DARI KĀ DZĪVĒ

Septiņi no desmit Latvijas interneta lietotājiem nepamanītu, ka no viņu konta nozūd nauda, katrs trešais interneta lietotājs paroles joprojām glabā pierakstītas uz lapas vai blociņā, un katrs desmitais Latvijas interneta lietotājs pat nezina, kā savā datorā atjaunot antivīrusu. Vienlaikus, lielākā daļa uzskata, ka digitālajā vidē ievēro drošības prasības.

Lasīt vairāk

Eksperiments: katrs trešais atdod savu paroli svešiniekam

Ar satraucošu rezultātu noslēdzies Digitālās drošības alianses (DDA) sociālais eksperiments, kura laikā cilvēkiem uz ielas piedāvāts ievadīt savu paroli programmā, kas it kā pārbauda tās drošumu. Vairāk nekā 30% cilvēku piekrituši un savu paroli ievadījuši, tā pakļaujot sevi potenciālai krāpšanai.

Lasīt vairāk

Drošības incidentu pieredzes stāsti

Lasīt vairāk